| bianca_1157 a întrebat:

Daca voi va inselati prietenul\a si aflati ca si ea\el a facut acelasi lucru, care ar fi reactia voastra? dau fundita pentru cel mai sincer rasp happy

Răspuns Câştigător
| Queen20 a răspuns:

Pai eu mai intai as lamuri situatia ca sa nu ne mai mintim reciproc si daca nu am ajunge la un punct comun ne-am desparti. Apoi daca se poate as incerca sa aveam in continuare o relatie de prietenie.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ne uitam unul la altul si incep sa radem ca retardatii.Ne strangem mana si o luam pe drumuri diferitewinking

| AnutsaaAnnA a răspuns:

Sincerahappy m-as simtii f rau sa aud ca m-a inselat.sad dar nu cred ca m-as simtii in stare sa-l critic pentru ca stiu ca si eu am facut acelasi lucru. poate ca in situatia aceasta ar fi si el.depinde de fire.(si de zodie)

| AnyAda a răspuns:

Pai pe moment as fi foarte furioasa si suparata, l-as face pe el nesimtit etc dar apoi as analiza situatia si mi-as da seama ca si eu am gresit in aceeasi masura. Si in orice caz, as vrea sa ma despart de el, tinand cont de aceasta situatie, dar nu as sti daca sa ii spun adevarul (ceea ce ar trebui, adica ca si eu am procedat la fel) sau sa ii spun ca am aflat si ca ma despart de el, ca sa scap eu basma curata. Si ai zis ca dai fundita pentru cel mai sincer raspuns, deci eu, sincer, nu i-as spune adevarul, desi m-as simti cu siguranta foarte prost dupa aceea.happy

| dorutza_9395 a răspuns:

Daca l-as iubi nu l-as insela pentru nimic in lume si invers.
De ce as face-o daca il am pe el?
Si el de ce ar face-o daca ma are pe mine?
Nu s-ar mai numi relatie daca s-ar proceda cum ai spus tu.