| MIRUnicole a întrebat:

Daca voi va inselati prietena si aflati ca si ea a facut acelasi lucru, care ar fi reactia voastra? fundoi:**

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Nimic...ce rost are sa reactionez daca si ea ma inseala si eu pe ea?

| MIRUnicole explică (pentru MrAlex):

Estu multumit acum?:*:*:*laughing)

10 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

E penal ca femeia sa se culce cand inca mai este cu tine. cu siguranta i-as sifona fata

| MIRUnicole explică (pentru nesuferit):

Da s-o iei asa de si s-o dai cu capul de pereti?laughing)

| nesuferit a răspuns (pentru MIRUnicole):

Mi se pare normal sa pui punct relatiei daca ai de gand sa te culci cu altu. tie nu?

| soriinaa a răspuns (pentru nesuferit):

Corect. asa cum si lui ar fi trebuit sa i se para normal sa puna punct relatiei atunci cand a hotarat sa se culce cu alta, tie nu? Deci in cazul asta, puteti sa va dati cap in cap, ca naa, stii vorba aiaa 'cine se aseamana, se aduna'.

| MIRUnicole explică (pentru nesuferit):

Mai acum eu stiu depindehee hee)

| pyma a răspuns:

Îi strâng mâna și înclin capul laughing.

| MIRUnicole explică (pentru pyma):

Care cap dragul meu?laughing)

| MrAlex a răspuns:

Mai da si tu o funda pe aici...ca nawinking

| Unicucebeea a răspuns:

Sunt fata, dar ca baiat as fi usurat stiind ca nu are de ce sa se supere si in mod simplu ne desparti reciporc si mergem la amanta laughing