| →Alee׃╳← a întrebat:

Pentru baietibatting eyelashes
1. ce anume va impresioneaza la o fata?
2. d c baietii nu sunt multumiti niciodata cu ceea ce au?
3. care crezi ca e arma ta number 1 cand vine vorba de cucerit fete?
4. dc aveti impresia ca sunte mai presus de noi si ca femeia trebuie sa stea la facut curat si la cratita? in fond aveam aceleasi drepturi...suntem egali din nasteretongue
5. daca voi va inselati prietena si aflati ca si ea a facut acelasi lucru, care ar fi reactia voastra?
6. ce contează mai mult la o fata dupa parerea voastra? aspectul sau inteligenţa?
7. ati fi dispusi sa renuntati la o prietenie pentru o fata?
8. ce este sarutul pentru voi?
9. daca afla prietena ta ca o inseli, ce faci?
10. care este cel mai curajos lucru pe care laţi făcut vreodată?
11. aţi lovit vreodată o fată?
12. ati fost loviti vreodata de o fata?
13. ai prefera blondele sau brunetele? de ce?

si cam atat
daca se poate vreau si raspunsurihappy

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Inteligenţa (e criteriu de departajare în ceea ce mă priveşte - pe sistemul: poate să arate superb dacă atunci când deschide gura îmi vine să i-o astup, mai bine mă las păgubaş). Dacă trece de aspectul ăsta, mă uit fugitiv la fizic concentrându-mă puţin la ochi şi sâni. Nu sunt prea pretenţios la fizic pentru că dacă e inteligentă, pot avea o relaţie lungă şi frumoasă cu ea (nu-mi plac relaţiile scurte - sub un an)
2. Eu sunt mulţumit pentru că sunt foarte pretenţios la femei şi odată ce-am ales-o, sunt mulţumit.
3. Nu am o "armă". Eu sunt sincer şi-atât. Dacă asta o depăretează, înseamnă că nu vrea o relaţie sinceră şi serioasă cu mine şi atunci nu are sens să mă stresez suplimentar.
4. Eu nu am impresia asta. Eu gătesc mai bine decât prietena mea aşa că nu generaliza că nu-i frumos! Pe de altă parte, unele femei vor egalitate cu bărbaţii dar doar în drepturi, nu şi în obligaţii, ceea ce este stupid şi exagerat.
5. Nu am înşelat niciodată şi nu am de gând să mă apuc. În 99% din cazuri aş trimite-o la plimbare dacă aflu că mă înşeală (a înşela = a împărţi sentimente cu alt bărbat şi a întreţine raport sexual cu acesta) pentru că asta e dovadă de lipsă de comunicare, încredere şi sinceritate - aspecte pe care eu-mi bazez relaţiile.
6. Am zis o dată, 90% inteligenţa, 10% fizicul.
7. Niciodată nu e nevoie de asta. Am timp pentru toată lumea.
8. Ceva frumos şi pasional dacă-mi place fata sau o acţiune mecanică în orice alt caz.
10. În relaţia cu cine?! Cel mai curajos lucru, cred, a fost acela când la 12 ani m-am dus din proprie iniţiativă şi m-am angajat.
11. Da. O merita. Şi dacă era un băiat tot la fel procedam. Cum spuneam mai sus, egalitate şi în obligaţii, nu numai în drepturi.
12. Da. De două ori. O dată o meritam şi am tăcut, o dată n-o meritam şi am ripostat dur şi fără milă ca şi cum ar fi dat un bărbat. În viziunea mea: Un om (indiferent de sex) a dat în mine nejustificat şi am acţionat în consecinţă.
13. Irelevantă culoarea părului indiferent despre ce vorbim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nimic.Atat timp cat nu e grasa, ajunge faptul ca e fata.
2.Pentru ca fete gasim peste tot ( voi sunteti oricum mai multe ca noi ) si daca nu observam nimic deosebit la una, trecem mai departe.
3.Imi ajunge faptul ca sunt baiatwinking Chiar n-am "arme" si nici nu ma stresez prea mult cu cineva. nu stiu dar pana acum nu am intalnit nici una care ma sa faca sa ma dau peste cap pentru ea si nici nu cred ca voi intalnii vreodata.
4.Pentru ca pe noi, Dumnezeu ne-a facut dupa chipul si asemanarea sa, iar pe voi va facut dintr-o coasta de-a noastra :p
5.As lua-o pe sus si as arunca-o in primul tomberon de gunoi.
6.Reciteste punctul 1. :p
7.Pentru o fata, nu. Pentru sotia mea, daca voi avea, da. Nimic nu poate fi mai important ca familia.
8.Schimb de microbi.
9.Eu nu insel. O schimb.
10.Si daca nu-ti spun, ai sa te oftici? phbbbbt
11. Da.
12. Da.
13.Reciteste punctul 1. :p