| GabrielAlin1996 a întrebat:

Daca vreau sa instalez alt Windows ce ar trebui sa fac, cum ar trebui sa fac asta? Cum pot sterge tot ce am in calculator? de ex: Am Windows XP si vreau sa-mi bag Windows 7! N-am instalat niciodata Windows as ca nu stiu ce ar trebui sa fac, mai ales la partitia memoriei cum ar trebui sa fac? plzzz help! dau funda!

Răspuns Câştigător
| FLoRyN99 a răspuns:

Pai :1. Mai intaii uitete laa cineva sau pune pe cineva sa te invete.
2. Daca vr sa inveti singur nu ai cum ca e greu...
3. O si tot ce ai tu in calculator se sterge automat in afara de D
sau unde ai tu jokurile asteaa. Trebuie sa ii dai format.
Pe mine m-a invatat varume-o si apoi am exerast eu cand s-a stricat.