| TeckTonik997 a întrebat:

Daca vreau sa ma apuc de sala cum procedez? E una foarte aproape cu 50 lei pe luna dar am auzit ca este una mai de "fite", nu stiu exact unde cu 170 lei dar primesti instructor. Unde sa merg? Cum se face? etc. Nu am mai fost si la inceput voi merge doar 1 luna pentru. ca in august plec din tara. Ce sa fac pentru a obtine cat mai multa masa? Voi mergeti singuri sau?

2 răspunsuri:
| licurici17 a răspuns:

Salut, pai de preferat ar fi sa mai mergi cu un prieten, deoarece o sa ai nevoie de ajutor la unele exercitii, si in felul aceasta te poti duce la aia cu 50 de lei ca sunt destule programe de antrenament pe net. Poti cauta Jeff Seid pe youtube, are programe de antrenament pentru fiecare parte musculara. Dar intr-o luna e cam greu sa pui multa masa musculara, asta daca nu iei proteine.

| JohnnyBi a răspuns (pentru licurici17):

Si daca iei tot nu faci nimic in 1 luna. jeff seid e pe steroizi...programul lui e facut pentru asta. una e program pentru incepatori, alta e pe stero si ani vechime