| printzesica a întrebat:

Dati-mi si mie va rog mult de tot niste replici frumoase ca sai raspunda celu ce se cearta cu mine funda pentru cele mai multe :X:X:X

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu e mai usor sa eviti o ceartahappy? Lasa-l/las-o sa vorbeasca singur(a), indiferenta e cea mai buna armahappy

| lavinia789 a răspuns:

Nu sunt foarte bune dar sper sa te ajute - O zi fara tine e ca o luna de concediu.
- Dvs. impodobiti fiecare camera dupa ce-ati plecat.
- Daca te-am jignit, am savurat-o.
- Dvs. reusiti sa faceti pe cineva sa aprecieze linistea.
- Fiecare trebuie sa existe, dar de ce tocmai Dvs?
- Se ivesc atatea ocazii de a face o impresie buna. Dvs. de ce nu reusiti?
- De ce nu mergem noi doi undeva unde poate fiecare sa fie de unu' singur?
- Stiu, nu esti asa de prost cum arati, asta nu reuseste nimeni...
- Am avut o seara foarte placuta. N-a fost seara asta, dar nu ma vait.
- Am timp 10 minute. Spune-mi tot ce stii...
- S-a descoperit un medicament impotriva crizelor Dvs?
- S-a sinucis candva cineva din familia Dvs? Nu? Cum ar fi?
- Parfumul tau. e mai sigur ca pastila anti-baby.
- Bancul pe care vi-l voi povesti acum e asa de bun ca va pica
tzatzele...oh, vad ca il cunoasteti deja...
- Nu te-au rugat niciodata parintii sa fugi de-acasa?
- Eu cred ca sunteti numai un cretin pasnic, dar sa stiti ca nu toti
gandesc asa de bine despre Dvs.
- Cand ma uit la Dvs. ma tot intreb: Ce idei a avut Dumnezeu?
- Cu cravata Dvs. nici macar nu mi-as lega piciorul dupa un accident...
- Eu nu uit niciodata un chip, dar in cazul Dvs. o sa fac o exceptie...
- Oare este astazi o zi deosebita sau esti de obicei asa de tampit?
- Data viitoare cand ai de gand sa-ti arunci toalele, nu te dezbraca.
- Nu, eu nu sunt tare de ureche...te ignor numai.
- Mutra ta arata ca si cum ai fi dormit in ea.
- Va rog sa nu va miscati! As vrea sa va uit asa cum sunteti...
- Daca vreodata aveti nevoie de un prieten: cumparati-va un caine.
- Esti intr-adevar un argument convingator pentru. paturi separate.
- Pot sa-i dau ulcerului meu n! umele tau?
- Tu ai arata foarte bine in ceva lung, curgator...Amazon, Nil, Dunare

| printzesica explică (pentru lavinia789):

Ai dreptate nu esti buna deloc nu te supara