| love_9629 a întrebat:

Dati'mi sh mie niste idei. in legatura cu niste meserii... ce meserii sunt cele mai cautate sh bine platite, specific ca sunt fata, sh dati'mi s cateva detalii despre acea meserie. Multumesc! pa va pup :* aaaa sh

1 răspuns:
| zuzulyna a răspuns:

Pai poti incerca sa fii avocat daca ai experieta si se plateste destul de bine
sua daca preferi ceva simplu te poti angaja la ceva restaurant ca chelnerita(se pleteste foarte bine, vara mea lucra acolo si are un salariu foarte bun), poti fii o secretara, sau politista, iar timpul libr pori fii bona la un copil sau 2, si asa scoti un profit mai bun
funda sper sa te ajute :X:X:X:X:X:X:X