| anonim_4396 a întrebat:

Dati'mi sh mie niste sfaturi cum pot sa ma dezvolt mai repede, mentionez ca am 14 ani ap 15 si majoritatea fetelor de varsta mea sunt putin mai dezvoltatehappy
nu faceti misto va rog frumos!:*

4 răspunsuri:
| cristinutza_8053 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema nu ar trebui sa iti faci griji toate vor fi la timpul lor daca ti-a venit menstruatia nu iti face griji asta e primul pas

| maya1311 a răspuns:

Nu iti face griji, daca te referi la sani exista niste exerciti speciale pune mainile la barbie coatele drepte la nivelul umerilor, iar acum da pieptul in fata, repeta d 50/zi tip d 1luna sh ai sa vezi.cum se maresc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Tu nu trebuie sa te uiti la prietenele tale ca sunt dezvoltate si tu inca nu tei dezvoltat, toate vin la timpul lor cum ne-a creat Dumnezeu! Si eu vreau sa fiu mai frumoasa dar asta sunt si nu pot schimba nimic. Totul la momentul potrivit si nu te mai gandi la asta. eu cred ca tu esti frumoasa asa cum esti.

| TupacShakurAmaru a răspuns:

Toate la randul lor.nu te grabi ca si uh o sa te dezvolti...