| RTG a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de activitati pentru vara asta pentru ca sunt forever alone si prietenii nu ma baga in seama! P.S. Am 14 ani si sunt baiat, stau in Constanta

6 răspunsuri:
| b342 a răspuns:

Hei. Credeam ca doar eu sunt forever alone. laughing Joaca-te jocuri, dar daca vrei sa iesi afara, iesi singur. Constanta este mare, este imposibil sa nu gasesti pe cineva cu care sa vorbesti, crede-ma.
Daca nu te baga in seama, clar nu iti sunt prieteni. Fa-ti alti prieteni, dupa cum am spus, Constanta este mare. Sau chiar si dupa jocuri poti gasi pe cineva din Constanta cu care sa te distrezi... parerea mea. big grin

| j1NNNx a răspuns:

Nu te-as sfatui sa te masturbezi precum zice Andinomm. Deoarece este un PACAT! Poti sa te documentezi (daca vrei) de aici -> http://ortodoxia.md/......avea-copii

Poti sa te apuci de un joc frumos pe calculator gen LOL! :D Te pot ajuta cu niste sfaturi daca te apuci de metin/lol/minecraft/microvolts/cs :D

Sau poti sa iti cauti un job / niste prieteni... :))

| Dackvareder123 a răspuns:

Joaca-te pe PC, mastur*****, mananca, mergi la plaja

| NatyAriana a răspuns:

Si eu sunt forever alone...
Joaca-te jocuri, uite-te la filme sau seriale si iesi pe afara singur: plimba-te, mergi in parc, inoata, gaseste-ti pe cineva cu care sa vorbesti pe site-uri de socializare etc.
Bafta!

| AleexTPU a răspuns:

Sinucide-te!

| Nomoredream a răspuns (pentru AleexTPU):

Un raspuns foarte "inteligent".