| Atechan a întrebat:

Dati-mi si mie plnuri tari pentru revelion. Vreau sa il fc acasa la niste prietene si anul trecut a iesit cam plictisitor.

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Naaa.cel mai frumos revelion e sa simti Zapada,Muzica,Artificiile si Sampania. puneti bani,inchiriati undeva la un restaurant,club,disko,pub, lautari, luati multa sampanie si rugati-va sa fie zapadahappy
Un an nou fericit!

| Pokkeraş a răspuns:

La munte in Bran cu prieteni 5 zile de distractie. Sper sa fie multa multa zapada.Sa ai un revelion cat mai placut

| Atechan explică:

Mersi pentru raspunsuri! chiar sunt niste idei bune