| Pitic a întrebat:

Hm de revelion sunt singura, acasa, la tv, cu catelul meu.
Nu am vrut sa merg cu ceilalti la chef pur si simplu mi-a pierit tot cheful de iesit, nu am chef de nimic vreau sa stau in casa la tv.
Acum ceva timp eram nelipsita de la petreceri, ieseam cu prietenii afara pana dimineata laughing ba chiar anul trecut de Craciun eram afara cu amici mei mancam seminte laughing).
Acum simt ca m-am indepartate de ei si ei ma ocolesc. cand ii chem pe afara ma refuza, nu stiu ce sa fac.
Uneori simt nevoia sa stau singura alteori as vrea sa merg in parc sa ma plimb sa vorbesc cu cineva dar nu mai am cu cine poate doar cu iubitul meu, ne plictisim aman2.

6 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Făți alt cerc de prieteni... greu dar incearca. Mai bine prieteni noi decat vechi si care te evitawinking. Bafta big grin

| BrokenBarbie a răspuns:

Probabil din cauza ca esti respinsa nu ai mai iesit si chiar daca ai vrea sa iesi, daca spui ca te refuza nu ai avea cu cine.
Probabil ai spus sau ai facut ceva si ti-ai dezamagit prietenii. Ai putea sa vorbesti cu ei sa vezi ce s-a intamplat. Nu e bine sa te izolezi, ai putea sa-ti faci prieteni noi

| denisab2 a răspuns:

Si eu mai patesc asa...toti vir sa mergem impreuna pe afar si la un moment nu mai imi gasesc pe nimeni.momente ca aste trec

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Poate i`ai respins si tu pe ei... si se razbuna, nah nu stiu ce sa zichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne eu in locul tau m-as duca la o petreceresau ceva.Esti norocoasa ca poti mergi.