| Nicoleta12345 a întrebat:

Imi dati si mie niste replici cool, prietena mea se crede mai autoritara si nu stiu vreau sa fiu si eu mai presus. sa nu ma mai ia peste picior (sa ma ia la misto ) sau ceva de genu'
Ma ajuta si pe mine cineva :*:*
Si daca doriti sa imi spuneti si niste expresii, status-uri si altelewinking
Multumesc :*

Fundita :X:X:X big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Hey pupsic ai uitat cu a cui ciorapi te invelesti big grin
date-n mortii matii
mai taie din ele dale drea`k
ai uitat cum pute mortu laughing
m-ai palit de mai julit`
m-am nascut sa fac fite nu sa le suport`
cum ai intrat ca noi n-avem horn, cum ai intrat ca noi n-avem horn, da da laughing
Vai, nu de ce se-ntimpla astea, nu? big grin
Taci ca miroase a vrabie big grin
Probleme gogule? big grin

| Morrígu a răspuns:

Bună.
Răspunde-i sec la tot ce nu îţi convine, nu îţi trebuie nişte replici de pe net.
Bye, bye.

| Nicoleta12345 explică:

Multumesc mult pentru tot! :* Sunteti niste scumpibatting eyelashes! :X

| angeltony20 a răspuns:

Du-te bateti coasa
Te pis in freza
Copil copac
Copil facut pentru alocatie

| xXRemyXx a răspuns:

SAlut,,, Azi ti-ai facut freza cu apa din toaleta (wc ) '',,, E un miros in aer, stai am uitat, sunt in zona cu increzuti '',,, Vai tu esti cu nasul pe sus, vezi sa nu te impiedici '' Sper ca ti-am fost de folos!laughing)