| razwiiBC a întrebat:

Dati-mi va rog un site de unde pot lua teme pentru toate marcile de telefon plzz repede ofer funda!

5 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Nu exista asa ceva

fiecare telefon e cu treaba lui

ceao
drum bun cale batuta

| razwiiBC explică (pentru MarYan00):

Se vede ca tu esti taran, si habar n-ai despre nimic, ai auzit vreo data despre mobile 9

| MarYan00 a răspuns (pentru razwiiBC):

Lol...se vede cat de putine stii despre telefoane.i`m sorry 4 u.

si sry..ca nu am fost mai explicit, dar nu exista asa ceva decat daca ai un jaf de telefon...wtf
fiecare telefon are softu lui, diferit de altu..la jafuri gasesti un fisier de 20kb iti pune o poza si aia tema. dar la din astea mai noi trebuie sa umblii tu in fisierele lui si sa schimbi, deci e complicat! CLEAR? ..next time Shut uPwinking

| razwiiBC explică (pentru MarYan00):

LOL am Nokia asa 200 si am gasit destule teme bune, DAR TARANUL TOT TARAN RAMANE nai ce sa gasesti la el.

| MarYan00 a răspuns (pentru razwiiBC):

Esti but frate...ai zis "orice telefon"!
daca aveai android? ..ai si u un jaf dala si gata ai teme.oh go on