| draguta12tha a întrebat:

Datimi un sfat imi place de un baiat dar nu stiu cum sai spun si mie frica daca el nu ma place.intr-o zi a inceput sa tot cante si mi sa parut ciudat deoarece doar eu eram langa el si fiindca e din clasa cu mine mas simti cidat sai spun ca il plac si apoi sa afle colegii.ce sa fac?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ce ai tu cu ceilalti colegi? Daca il iubesti e treaba ta si al lui.

| KIMIRI a răspuns:

Lasa-i pe colegi si doar spune-i. daca nu merge ramaneti prieteni

| Morphineqp a răspuns:

Heii! happy Ii spui ca il placi, daca nu te place, soarta mai sunt o gramada de baieti, nu trebuie sa iti fie frica sa.i spui straight face ..desii ai putea sa stai mai mult cu el si sa vezi ce.i place, sa va gasiti lucruri in comun, vezi, daca te place, poate iti va spune el primul! big grin bafta, byee happy.