| Mirelszbhvret4 a întrebat:

DAU FUNDA! Buna TPU! Am 11 ani sunt din Borsa si sunt in clasa a 5 a la o scoala generala. Toti copii avem uniforme si trebuie sa avem obligatoriu sacoul sa il purtam. Eu vreau sa imi iau acum ca se face cald haine de la un magazin chinezesc tricou sau o bluza subtire. Vreau sa o port in orele de sport, afara. Mama mea nu stie. ce sa fac? Eu nu port bustiera ca am sanii foarte mici si port mereu maiou. Bluzele sunt cam decoltate si se vede ce sa fac? Nu pot sa merg fara maieu. Ce spuneti sa imi iau o bustiera alba pe masura mea? mi-e frica ca daca ma strange nu imi mai creste pieptul. URGENT RASPUNS!
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| deliadily a răspuns:

Sa o dau pe stilul Zmenta...Tu fata! Tu ai probleme de genul asta la 11 ani?

| Mirelszbhvret4 explică (pentru deliadily):

DA FATA DE CE? Am! Sa vezi fetele din clasa mea si parerea mea este : Zmenta e un dobitoc [ parerea mea]