| Badrock a întrebat:

Dau funda! Cat tine un epilator cu ceară Veet? Si cat de bun e

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece Aparatul de epilat Veet cu ceara, este un aparat aparut recent pe piata astfel ca nu prea multi stiu de existenta lui si cu atat mai putin de fiabilitatea lui. Deoarece pretul de achizitie este foarte accesibil si relativ mic, chiar daca fiabilitatea nu ar fi punctul lui forte, si in cazul in care va avea o "viata" nu foarte indelungata se amortizeaza in scurt timp. Poti aprecia calitatea epilarii doar folosind produsul. Succes.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde și cât de des îl folosești. Te ține în jur de câteva luni.