| secrets a întrebat:

Dau FUNDA cui imi spune metode eficiente pentru a creste in inaltime 10-13 cm.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Fa mult sport!
si in special inot!
poti sa-ti faci un abonament la un centru de inot!
chiar ajuta!
si mananca multe fructe!

2 răspunsuri:
| Alice001 a răspuns:

Pai... manaca fructe ( au vitamine) fa sport. alta varianta nu ai dar norocwinking

| Moonster a răspuns:

Daca vrei sa iti dau si eu sfaturile care se tot dau gen,, fa innot sau handbal '' nu are nici un rost. Un om creste dupa genele parintilor. Daca ( sa zicem ) parintii tai au 150cm uh sa nu te astepti sa ai 180. Deci daca nu ai pe cineva in familie care sa fie inat atunci, stai asa ca ori cum lumea te place asa! FUNDA