| SarahParker a întrebat:

Dau funda. Deci fetelor, cum credeti ca ar trebui sa arate baiatul perfect. Sa stiu si eu ca poate l-am vazut fara sa observ.

Răspuns Câştigător
| SummerSmile97 a răspuns:

Pentru mine un baiatul perfect ar fi un baiat putin mai inalt ca mine (cam 1, 69), brunet sau saten, cu ochi albastri =p~ sau verzi happy, nici prea slab dar nici prea gras big grin, sa se comporte frumos cu mine, sa fie romantichee hee, tandruwinking.
Dar se pare ca un baiat perfect nu exista deci macar sa se comporte frumos si sa arate cat de cat bine laughing

Sper ca te-am ajutat!

Raalucaa ^.^

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Barbatul perfect este acela care stie sa se poarte cu ofata. cel care e atent cu ia, ai face cadouri, tine mult la ea, e generos romantic. cam asa e barbatul perfect

| pisi1793 a răspuns:

femeile visează la un bărbat curat, bărbierit, bine educat, foarte arătos şi care nu a mai fost niciodată căsătorit. Domnul Perfect nu are copii şi îi place să mănânce des în oraş. Trebuie să fie înalt şi sportiv, să bea mai puţin decât limita recomandată, să fie nefumător şi foarte zâmbitor.Barbatul perfect este acela langa care te simti bine,care comunica pe aceleasi lungimi cu tine,care iti sustine ideile in asa fel incat si tu sa il le sustii pe ale lui,care se simte bine in preajma ta,dar iti lasa si o doza buna de independenta...dar realitatea e crudalaughing Filozofic vorbind.din punctul de vedere al femeii,bărbatul ideal nu poate exista.Voi demonstra aceasta numai prin reducerea la absurd. Să spunem că ar putea exista un bărbat ideal. După unele preferinţe acesta ar trebui să fie inteligent,puternic,impunător, diplomat, bogat. Dar din moment ce există bărbatul ideal există şi femeia ideală.În acest moment ne confruntăm cu un paradox rolling on the floor.mai asteapta ca si minelaughing

| pufulinutzadianutza a răspuns:

Baiatul perfect... hmmm pentru mine este... stiu si eu. chiar nu stiu dar inici un caz emo big grin dar baiatul perfect seamana pentru mine un actou indian iti dau si numele :Shahrukh Khan :3