| Daria163 a întrebat:

Dau Funda! Eu si prietenii mei vrem sa facem un film nu chiar lung...cam de 10 minute dar nu stim despre ce sa fie vorba.Dati-ne idei!(sa fie despre ceva frumos si fara prostii sau comedii). Eventual o lectie de viata.

3 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

Tehnici esentiale de supravietuire 2! happy

| ramonika125 a răspuns:

Ar trebui sa fie un documentar despre dragoste, sa aratati cum se formeaza ea intre doua persoane, cum decurge pe parcurs si ce intorsaturi poate sa ia in final.pup

| WithoutFeelings a răspuns:

Bun,pai daca vreti sa aiba priza la "public" puteti incerca sa faceti un film cu privire la "febra One Direction"[care pe mine ma scoate din sarite]. Sau la cum catalogam unii oameni gresit, fara nici macar sa-i cunoastem. Incercati ceva rational, fiti spontani! Gasiti un subiect interesant..cum am spus:"Fiti S.P.O.N.T.A.N.I "