| Andrei10101 a întrebat:

Dau funda, joc metin2 de vreo 2 saptamana si mergea bine dar azi cand am intrat mi-a dat o eroare LOG nu stiu dc si nu porneste jocu am incercat sal reinstalez de vreo 3 l-am si decarcat iar dar tot nu merge dc?cryingorice ajutor conteaza

Răspuns Câştigător
| Sophie a răspuns:

...pai e o problema la ch...vezi ca dupa ch sunt 3 puncte daca sunt, inseamna ca sunt modificari la chwinkingfunda?batting eyelashes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, buna. pai nu mai incerca sa-l instalezi. se intampla destul de des. incearca sa schimbi parola si apoi intra pe cont vezi daca merge si sa nu uiti de mentenanta de pe server