| Andrei10101 a întrebat:

Dau funda, joc metin2 de vreo 2 saptamana si mergea bine dar azi cand am intrat mi-a dat o eroare LOG nu stiu dc si nu porneste jocu am incercat sal reinstalez de vreo 3 ori si tot nu merge dc?

3 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Poate este o problema la server sau se fac reparatii...incearca mai tarziuhappy

| sTeFaN. a răspuns:

Pfff, fa un SS la monitor cand iti da eroare si uploadeaz-o si trimite-mi-o printr-un mesaj privat, te ajut eu happy ca asa nu stiu exact care e cauza!

| Andrei10101 explică:

Cum cei SS? si cum pot sa o pun aici?