| Andrei10101 a întrebat:

Dau funda, joc metin2 de vreo 2 saptamana si mergea bine dar azi cand am intrat mi-a dat o eroare LOG nu stiu dc si nu porneste jocu am incercat sal reinstalez de vreo 3 orisi tot nu emrge dc?

Răspuns Câştigător
| Ionutzz97 a răspuns:

Pai in fiecare miercuri de la ora 11 la 1 GM face unele modificari.De exemplu sunt niste mis care nu mg facute sau unii monstrii in care dai degeaba si nu le scade viata(se numeste bug) si incearca sa rezolve problemele de genu asta.
FUNDA?

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

E ceva temporar. In fiecare miercuri de dimineata pana la ora 1, se face "curatenie" pe servere si nu poti juca atunci.

| Andrei10101 explică:

Baieti nu e vorba de la 11 la 1 aia stiu eu nu pot intra deloc pe joc nu doar p server nici macar la 5 6.sad