| Tequilla_3721 a întrebat:

[dau funda!]la ce varsta credeti ca ar trebui sa iti faci primul prieten? de ce? [argumentati]

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Poi depinde! Eu fac doar ce simt(13 ani)Dar uni nu vor sa aiba prieten pana pe la 14-16 ani poate chiar mai trzbig grinAltele au primul prieten de la 8-12 anilaughing

Sincer, cunosc o fata care are 10 ani si o avut 3 prietenilaughingEu cred ca cel mai bine e sa faci ce simti:*

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Minim 12.
Pentru ca de aici te dezvolti si tu atat fizic cat si psihic.

| sceptic a răspuns:

Din moment ce te simti in siguranta cu acel prieten(iubit) cred ca e totul ok si nu mai conteaza cat de mica esti.