| LoOvE a întrebat:

Dau funda!

Mai demult am restrictionat profilul meu de hi5, adica sa-l vada doar prietenii.

Unde dau ca sa poata toata lumea sa vada profilu'?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Undeva sus scrie cont...intri acolo si iti gaseste o pagina mare. undeva in dreapta scrie setari pentru confidentialitate... din prima iti apare: doar prietenii mei imi pot vedea profilul. Dai clik si iti da varianta: toata lumea imi poate vedea profilul apoi salvezihappy

1 răspuns:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Esti pe pagina profilului taubatting eyelashes?
Ai vazut acolo ca scrie actualizari recente? [putin mai jos de avatar]
Actualizări recente
Setări pentru confidenţialitate Vizualizează actualizările prietenilor tăi
Asa trebuie sa-ti apara:X

Dai la setari pentru confidentialitate si scrie acolo:
Doar prietenii mei imi poti vedea profilul
Dai clik si schimbi in Toata lumea imi poate vizualiza profilullove struck

Funda:X?