| Kisie a întrebat:

Dau funda pentru cine il poatre critica pe justin bieber

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Un copil cu cap de castron, voce de fetita, danseaza de parca il strang chilotii, poarta shuzii aia mai mari de cat el parca ar avea in picioare roti de tractor, si si-a busit masina in parcare prostulaughing)))))))))))

3 răspunsuri:
| LanaDelRayFan a răspuns:

Doamne I don't want to seeIl urasc si chestia naspa e ca suntem aceeasi zodie angry Nu-l pot suporta si in plus pe facebook, am dat like la pagina I hate JB big grin

| Differentx13 a răspuns:

Mi-ar lua o lună să scriu. Chiar crezi că mi-aș pierde minutele prețioase din viață ca să îl critic pe... Bieber? Nu se merită.

| TomiiiTza a răspuns:

E un gay discriminat de Romania din cate vad. happy