| silviaeuu a întrebat:

am o intrebare!:!?
de ce toti il critica si injura pe justin bieber?
ok... nici eu nu sunt un fan de-al lui, dar totusi!
uitati-va la majritatea baietilor! ori au tunsoarea lui, ori sunt imbracati ca si el! daca ei se imbraca ca si el, de ce il critica?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il critica probabil din invidie, isi doresc sa arate ca el si nu reusesc

| Didi908 a răspuns:

Buna! Nu stiu ce au toti cu el. Cred ca sunt invidiosi. Nici eu nu sunt fana JB dar nu il injur si nu am nimic cu el. Majoritatea fetelor sunt topite dupa el si cum ai spus si tu multi baieti au tunsoarea lui. Nu stiti absolut nimic despre el sau/si sa dovediti ca este gay asa cum zic toti. NU s-a culcat cu barbati, ba din contra a fost impreuna cu Selena Gomez care a declarat ca este o persoane minunata foarte romantic si stie cum sa se comporte cu o fata si sa-i lase spatiu, pentru ca noi fetele chiar avem nevoie de spatiul nostru uneori. JB nu este o fata, doar pentru ca in melodia lui "Baby" are o voce mai subtire nu era vocea lui, era modificata cu atat mai mult cu cat acum este altfel. Eu zic sa va vedeti de treaba voastra si sa nu-l mai criticati... daca ati fi in locul lui nu cred ca v-ar placea, de asta Planeta asta se duce dracului...din cauza rautatii oamenilor si invidiei. Pe vremuri nu era asa. Fiecare ar trebui sa isi vada de "oala" lui, nu de a vecinului sau a lui JB sau alte vedete, pentru ca NU LE CUNOASTETI PERSONALITATEA, nu fizicul conteaza aici.
O zi buna! :*

| silviaeuu explică (pentru Didi908):

Wow! nu credeam ca cineva gandeste ca si mine! multumesc!

| darrio2007 a răspuns:

Este doar invidie.Din partea celor de o varsta apropiata de a lui. Oricum, toti si-ar dori sa fie un Justin Bieber.

| silviaeuu explică (pentru darrio2007):

Da! asa ma gandeam si eu! dar cei de langa mine nu gandeau astfel. si ma gandeam ca eu am o problema, nu ei.

| darrio2007 a răspuns (pentru silviaeuu):

Ei au o problema.O zi buna in continuare.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Generalizezi.Eu nu adopt nici o tunsoare sau vestimentație marca Justin Beaver.Și nici nu îl critic.Doar atunci când sunt întrebat, și văd postări ca ale tale.
Și crede-mă, nu aș vrea să fiu ca el nici pentru toți banii din lume.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Și consider că fetele care îl venerează sunt pe jumătate lesbi, dar sunt oarecum inconștiente de asta. Sper să înțelegeți aluzia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care majoritatea băieţilor? laughing Mă rog, nu prea sunt în cunoştinţă de cauză în ceea ce priveşte acest aspect, dar bănuiesc că stilul ăla vestimentar nu l-a inventat el, că n-o fi şi " designer vestimentar " wannabe. Un stil, o " modă ", prinde bine indiferent de persoanele care o promovează.

Şi nu-l critică toată lumea, mai sunt şi unii bizari care-l apreciază. Poate pe ăia i-ai văzut tu îmbrăcaţi şi tunşi ca el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece merită.
Să se înțeleagă că nu am nimic cu el ca persoană, ci doar cu ceea ce produce. Are voce de femeie, aspect de păpușel (după care multe fete mici sunt în limbă), cântă despre chestii futile. Poate că are și calitățile lui, a știut cum să umezească atâtea fetițe, de fapt nu, cum au reușit cei din spatele lui. E celebru doar din cauza norocului său, există persoane mai valoroase.
Deși sunt mulți care critică, dar ascultă Salam de exemplu. Iar părerea lor nu e importantă. Și mai e ceva, moda. Cineva mai influent a început tot circul ăsta și s-au luat alte oi după el.

Răspuns utilizator avertizat
| MenταLµ a răspuns:

Il invidiaza, ca el are:bani, haine etc... Il invidiaza ca-i smecher.

| Korpos_Beto_1995 a răspuns:

Ca ii gay laughing

| Korpos_Beto_1995 a răspuns:

Ca ii gay! simplu ^^!