| BlackEyedGirl a întrebat:

Dau funda! Prietena mea cea mai buna crede ca imi place de un baiat cu care doar ma inteleg foarte bine, si a inceput sa il vorbeasca de rau foarte mult, imi zicea ca e genul care se da la toate fetele, ca doar se foloseste de mine, imi zice sa nu mai vorbesc cu el ca nu e bine, ca o sa ajung rau, ca am si eu standarde... si ieri a zis ca nu ii mai pasa ce fac eu ca e treaba mea, si a inceput sa spuna prin clasa ca mie imi place de ala straight face si acum stiu destul de multi din clasa ceva ce nici macar nu e adevarat. De ce credeti ca a facut asa fata asta?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Hiwinking
Probabil ca prietena ta, stie ce stie si poate chiar e ceva necurat cu baiatul asta! Eu zic ca ar trebui sa vorbesti si cu el si cu ea! happy
Cu ea sa vorbesti prima si sa-i spui ca tii la ea mult, ca e prietena ta cea mai buna dar tu te intelegi pur si simplu bine cu acest baiat si nu-l placi. Iar lui sa-i explici situatia exact cum s-a intamplat big grin
Dar sa stii ca daca aceasta fata a zis in clasa ca tu il placi pe el, nu ti-e o prietena buna!
Oricum, bafta :*
Funda?

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

ASA fac si colegele mele de o fata ca mipetrec timpul cu ea ma fac in toate felurile, iar ea imi ia apararea si la problema te cred ca sunt geloase