| roxyana03 a întrebat:

Dau funda si vot

Buna ma numesc Viroca si am nevoie de ajutorul vostru

Imi iubesc enorm iubitu, enorm de mult avem cam 2 luni (pot spune ca sa intalplat contacte sexuale intre noi)...dar faza este ca eu la pleca la facultate, eu la sunt la liceu, si imi va fi greu, sute de km distanta. oare o sa reziste relatie? el asa zice ..ca intotdeauna relatile la distanta rezista cel mai bine, dar faza e ca vreau sa ma indepartez putin mai muult de el, si nu stiu cum, el nu o sa isi dea seama ca ma indepartez stiu cum sa ma ascund

DAR VREAU sa ma indepartez de el, il iubesc prea mult si o sa imi fie greu fara el, mai ales daca ne despartim, de desparit nu vreau sa ma despart de el, va rog ziceti-mi doar cum sa ma indepartez de el?

Va rog

Funda si vot
Va roog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O problema cam delicata, nu stiu ce sa spun, este dragut din partea ta ca vr sa te indepartezi de el insa il iubesti enorm.Cred ca relatia va rezista, dar mai incercati sa va vizitati sa vorbiti la telefon/pe mess.Asa va mai rezista, sa va vedeti pe skype sau mess prima web.Cel mai bine sa va faceti vizite.Eu nu sunt un expert in asta dar doar m-am pus in locul tau sa vad ce as face, asta as face l-as suna zilnic, as vorbi cu el pe mess, i-as da web non-stop as merge pe la el chiar daca e o distanta mare, nu ar conta daca l-as iubi asa mult.Multa bafta si sper sa mearga relatia, numai bine :X :*

1 răspuns:
| LongboarderG a răspuns:

Daca il iubesti atata de ce ai vrea sa te indepartezi de el? Ma rog nu e problema mea, eu sunt de parere ca ar trebui sa ii explici si lui situatia si puteti ajunge la un compromis...mult mai bine decat sa te ascunzi

succes