| roxyana03 a întrebat:

Buna
Vreti sa ma ajutati si pe mine?
Va rog
Dau funda+vot

Intr'un timp vroiam sa ma indepartez de iubbitul meu,pentru ca el va vii la facultate iar eu la liceu,si imi era frica sa nu ma insele,dar daca ma voi atasa acum mult de el, il voi face si pe el sa se ataseze de mine, nu cred ca ne vom desparti, va merge relatia, dar vreau sa il fac si pe el sa se ataseze de mine si nu stiu cum, voi ce ziceti? ce sa fac? cum sa-l fac sa se ataseze de mine? sa ma iubeasca enorm? va rog ajutati-ma... avem timp a venit vara pana la incepperea scoli va fi mult timp ne vom atasa enorm unul de altu

(va pleca distanta sute de km va veni in weekend o data pe saptamana sau o data la 2 saptamani)

Va rog cum sa il fac sa se ataseze de mine? dar si eu de el

Funda dar si vot

1 răspuns:
| llust a răspuns:

Arata-i ca tu chiar il iubesti. Fa-i complimente. Petrece mult timp cu el. Daca ai atata timp o sa se ataseze de tine.