| roxyana03 a întrebat:

Dau funda si vot
Buna ma numesc Viroca si am nevoie de ajutorul vostru
Imi iubesc enorm iubitu, enorm de mult avem cam 2 luni (pot spune ca sa intalplat contacte sexuale intre noi)...dar faza este ca eu la pleca la facultate,eu la sunt la liceu, si imi va fi greu, sute de km distanta. oare o sa reziste relatie? el asa zice ..ca intotdeauna relatile la distanta rezista cel mai bine, dar faza e ca vreau sa ma indepartez putin mai muult de el, si nu stiu cum,el nu o sa isi dea seama ca ma indepartez stiu cum sa ma ascund
DAR VREAU sa ma indepartez de el, il iubesc prea mult si o sa imi fie greu fara el, mai ales daca ne despartim, de desparit nu vreau sa ma despart de el, va rog ziceti-mi doar cum sa ma indepartez de el?
Va rog
Funda si vot

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Daca te vei indeparta de el relatia s-ar putea destrama. distanta poate aduce multe probleme si discutii urate intr un cuplu. si bucurate de prezent, traieste clipa. nu te gandi la viitor. poate el o sa intalneasca o fata la facultate, iar tu ce ai sa faci atunci? ai sa suferi. ia o decizie. gandeste te bine la situatia voastra. gandeste-te cum ar mai fi relatia cand el va pleca? oare va mai fi ca inainte? puneti intrebari si incearca sa gasesti raspunsul la ele. gandeste cu mintea.nu face ce iti spune inima. cateodata e bine sa mai asculti si ce iti spune mintea.succes

1 răspuns:
| 1Mihai1 a răspuns:

Vorbiţi la telefon, el bine a spus...
Nu lăsa distanţa să intervină! Succes!