| anonim_4396 a întrebat:

DAU TUTUROR RASPUNSURILOR FUNDA!

Va rog, spune-ti-mi cum sa ma bag in seama cu el! Cum sa vorbesc si ce sa vorbesc cu el!

Sunt indragostita de dierectoru' solii de 3 ani. E casatorit, are copii, are 35-45 de ani.
Eu am 13 ani, il iubesc, sunt obsedata de el, stiu totul despre el, cand il vad tremur toata, ma balbai cand vorbesc, nu mai am putere in maini+picioare, am palpitatii la inima (nu vine prea des la scoala pentru ca noi apartinem de un liceu bla bla bla, iar el ne e director de acum 3 ani. Decand l-am vazut l-am iubit... stiu ca e nebunesc, prostesc, aiurea etc dar DA, IL IUBESC!
I-am spus ce simt pentru el de hallowen, a reactionat pozitiv, mi-a explicat tot cu calm dar tot nu pot sa il uit, chiar daca vine la scoala o data pe luna! (merg si la psiholog!)

TPU, va rog ajuuta-ti-ma! Vreau sa vorbesc cu el, sa ii zic tot de la cap la coada (atunci nu am avut timp sa ii zic tot+se grabea), nu stiu cum sa o fac! sad sad sad :'( :'( :'(´
Spuneti-mi cum "sa ma bag in seama" cu el!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Draga mea cam tuturor adolecentilor ni s-a intamplat sa fim indragostite de un actor din filme sau de cate un profesor (in cazul tau)
De multe ori profesorii stiu asta (sau se gandesc la asta )dar acest lucru nu e realizbil
In primul rand are familie
In al doilea rand e profesor
in al treilea rand e diferenta enorma de varsta
Tu esti o copila, el e barbat in toata firea.
In cel mai bun caz de va privi ca pe un copil, ca pe eleva lui.
Cel mai bine pentru tine este sa-ti indrepti gandurile catre scoala in primul rand. Iesi cu colegii de varsta ta.
Ar fi totusi o solotie.Invata,da la facultatea de pedagogie, si cu putin noroc veti fi colegi.
Dar cu siguranta precuparile tale vor fi altele atunci.

| DomnisoaraVisatoare26 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mersi de sfat!
App, sunt axata pe scoala si chiar in invatamant am datwinking happy

| DomnisoaraVisatoare26 a răspuns (pentru DomnisoaraVisatoare26):

Adica o sa dauwinking

10 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Domnișoară, eu n-am înțeles, fii, te rog, mai explicită!
Matale ești îndrăgostită de el de cu 3(trei) ani în urmă?
El este directorul școlii " (nu „solii") de cu trei ani în urmă?
Școala este o școală de 3 ani?
Sau... directorul are 3 (trei) ani?

| DomnisoaraVisatoare26 a răspuns (pentru corolav):

Sunt indragostita de el de 3 ani.
El este direcor la noi la scoala de 3 ani, adica din anul 2011.
Scoala e infiintata de mai multi ani.

Sunt de pe telefon, de aceea mai gresesc!

| LoveSleep a răspuns:

Fugi la păpușile tale.

| DomnisoaraVisatoare26 a răspuns (pentru LoveSleep):

Joaca-te tu cu papusile in clasa a 8-a!hee hee)

| Doub a răspuns:

Fetito,du-te in continuare la psiholog ca ai probleme grave."Eu am 13 ani, il iubesc"..La 13 ani tu stii ce e dragostea?laughing).Da-ti doua palme peste fata, da-te putin cu capul de pereti si gaseste-ti un mucos de varsta ta.Sunt indignata si foarte amuzata de imbecilitatea ta.Pe langa imaturitatea, prostia, idiotenia de care dai dovada, mai vrei si sa distrugi doi copii nevinovati.

| Doub a răspuns:

Pai,sa-mi fie rusine.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Telekom, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| NumaiIdioti a răspuns:

Plictiseala mare pe tine daca ai scris atatea randuri...