| LianaAna a întrebat:

Dc baietii apreciaza fetele cuminti dar nu le baga in seama decat pe cele curve?

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Pentru ca fetele cuminti nu le ofera ce le poate oferi o curva. Aproape orice baiat prefera companie o noapte sau doua, lucru ce nu il gaseste le fetele cuminti

6 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Pentru simplu fapt ca baietii despre care vorbesti nu isi doresc sa cladeasca o relatie stabila ci vad in relatia cu o fat adoar distractie de-o noapte cum se spune. Iar aceste placeri nu le pot oferi decat fetele din cea de-a 2-a categorie.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Depinde la ce baieti te referi pentru ca sunt foarte multe categorii de baieti, baieti cuminti,baieti curvari,baieti prosti,baieti cu bani,baieti normali,baieti cu fite,baieti tocilari.s.a.m.d. Dar.un baiat cuminte si asezat iubeste o singura fata si cand i arati una buna zice cam asa ceva" nu ma intereseaza,da-o in *** " dar daca ai unul langa tine curvar, cu fite, cu bani atunci cand o sa eu arati nu ezita sa nu fuga de langa tine sa se duca sa i ceara si nr de telefon. deci fa tu comparatia de ce.pentru ca fetele cuminti cred si mai mult in ele,uneori sunt si puse la violenta,corporala,verbala, si tot felul de genul asta, pe cand se duce la o curva si aia i se pune pe tava.la curve le place violenta,vulgaritatea cat mai multa cu atat mai bine pentru ele.
intr-adevar fetele cuminti sunt si tacute si mai molesite dar in schimb celelalte sunt mai tupeiste,mai fara bun simt sa zic asa.
fetele cuminti sunt si mai rusinoase, mai retrase, in schimb alealalte daca ar putea in mijlocul drumului ar face un sexlaughinglaughing sa fim seriosi NUMAI UN PROST ISI LASA IUBITA CUMINTE PENTRU O TARFA tongue si cu bun respect pentru cei cu capul pe umeri restul suck impreuna cu tarfele voastre

| LianaAna explică (pentru aℓℓ3XAnDry):

Cel mai marfa raspuns:*

| aℓℓ3XAnDry a răspuns (pentru LianaAna):

Mersi liliana suntem femei nu iepe meritam sa fim respectate

| LianaAna explică (pentru aℓℓ3XAnDry):

:* exact!

| SGTR9000 a răspuns:

Salutare! Iar eu prefer fetele cuminti si. tocilare.
Curvele nu sunt femei, doar jucarii ale barbatului. Cind se plictiseste de ele, le paraseste.