| anonim123456 a întrebat:

Dc baietilor le place asa de mult zambetul unei fete.

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

1.ar trebui sa iti pese.
2.in celalalt caz fata are un zambet dragut, si oricum „prima impresie" se refera la aspect, si zambetul e o parte importanta.cand o fata zambeste incurajeaza baiatul (nu tot timpul, normal).
3. just sayin`

| anonim123456 explică (pentru MasterOfDisaster):

1.ar trebui, dar uite ca tot nu`mi pasa
2.ok,mersi de raspuns
3.nu te`ai putut abtine? n`ai loc de el?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru anonim123456):

1.in fine
2.----
3.neah,la ora asta sunt enervanta laughing si parintii ma trimit la calculator.

| anonim123456 explică (pentru MasterOfDisaster):

1. happy
2. happy
3. stiu sentimentullaughing

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru anonim123456):

laughing

(prea multe majuscule straight face )

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Altul/alta care n-are ce întreba și ține neapărat să umple TPU de postări inutile?

| anonim123456 explică (pentru TeoPT):

Pentru mine e o intrebare al carei raspuns chiar nu-l stiu. daca tie ti se pare cu umplu TPU cu prostii.e treaba ta

| MasterOfDisaster a răspuns:

1.stii ca o intrebare se termina cu semnul intrebarii?
2.nu`i neaparat adevarat.ca daca iti zambeste una cu dintii cariati si negri, cat e de placut?
3.nick-ul tau e naspa.

| anonim123456 explică (pentru MasterOfDisaster):

1.stiu,dar nu`mi pasa
2.am intrebat in general, nu de dintii negri
3.te-am intrebat eu ceva de nick-ul meu.

| Dotdotggg a răspuns:

Nu vrei sa stii raspunsul crede-ma dar in unele cazuri pentru ca fata are zambetul dragut dar in altele nu cred ca vrei sa stii laughing