| Mihailucian28 a întrebat:

De 2 luni am început sa miros a transpirație. Mă spăl zilnic de 2-3 ori dar după circa o ora -o ora jumate iar miros. Am folosit diferite geluri de dus dar tot miros. Am folosit diferite deodorante și parfumuri (și Avon)dar după ce le folosesc miros mai rău. Am folosit și TranspliBlock dar nu m-a ajutat cu nimic. Cum aș putea rezolva această problemă?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu folosi deodorante lichide roll on (cu bilă), ori spray. Alege un Stick Deodorant Antiperspirant (solid, arată ca un săpunel). Înainte de a-l folosi, te speli, te ștergi, apoi îl aplici. Întotdeauna să ai bluzele/tricourile curate. Le speli după fiecare purtare.
https://postimg.org/image/uf1q7rr7b/

| AlexDFY a răspuns:

Doctor, nu exista alta solutie