| GheorgheMihai28 a întrebat:

De 3 luni miros a transpirație. Mă spăl zilnic,mă dau cu deodorant dar tot miros. Folosesc diferite parfumuri dintre care și avon dar tot miros. Am folosit și TranspliBlock dar nu m-a ajutat cu nimic. Am ținut cure de detoxifiere, mi-am dat cu bicarbonat și cu lămâie dar nimic. La ce doctor ar trebui să merg pentru a afla ce problema am?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La medicul de familie ar trebui sa mergi pentru o prima consultatie, dupa care, medicul acela te va trimite la un specialist, in urma consultului, daca considera ca oroblema ta este de natura: dermatologica, endocrina, hormonala sau gastrointestinala.