| CristianAndrei28 a întrebat:

De doua luni miros a transpirație. Eu mă spăl zilnic și folosesc Transpli Block dar tot miros. Am folosit deodorante și parfumuri dar mai rău miroseam. Cum aș putea rezolva această problemă?

2 răspunsuri:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Nu toate deodorantele si parfumurile sunt bune, cel mai posibil este din cauza asta.

| petrova20 a răspuns (pentru Parker_Kip_1997):

Pentru început e bine să te razi(dacă nu ai făcut-o deja) și poți încerca să te dai la zona axială cu bicarbonat de sodiu sau încearcă să te exfoliezi, dacă nu ai exfoliant de corp, poți cu ingrediente din bucătărie, precum: cafeaua, mălaiul.
E firesc să transpiri, însă poți combate acest lucuru.
Sper că totul va reveni la normal.