| Ale_2374 a întrebat:

De 2 zile sunt racita. destul de urat. cand ma trezesc dimineata am o durere de cap ingrozitoare. care dispare treptat pana la pranz. De ce ma simt asa? si ce sa fac ca sa scap de raceala repede, am planuri marete pentru vacanta.si raceala imi strica tot.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mergi la farmacie şi cere fervex, o să te ajute cel puţin o să-ţi treacă starea respectivă de răceală. Mergi la doctorul de familie să te consulte. Baftă!