| Mihailucian28 a întrebat:

De 4 luni miros a transpirație.Eu spăl de 3ori pe zi dar după o jumătate de ora iar miros. Am folosit diferite deodorante (cele mai bune de la farmacie )și diferite parfumuri dar ori nu mă ajutau ori miroseam mai rău. Mătușa mea e doctor de familie și nici ea nu știe ce am de miros și după ce îmi fac dus. Am folosit bicarbonat și lămâie dar nu m-au ajutat. Mi-a făcut o programare la endocrinolog. Ce credeți ca am?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ti-am spus deja ca ai o problema destul de serioasa. O vizita la medic este indicata.

| CreepyCrow a răspuns:

Incearca sa te dai cu spirt si la subrat si putin pe materialul tricoului

| Lili2345678 a răspuns:

Hey!
Nu stiu ce sa spun ca ai dar, ce ai încercat din farmacie? Daca nu ai încercat pana acum du.te la farmacie si i.a TranspiBlock eu am avut si a functionat!