| onlyketoops a întrebat:

De aproape 3 saptamani am renuntat la placa de par, insa nu prea am ideii de cuafuri pentru parul meu. Avand in vedere ca este cret si mai lung de umeri nu prea stiu c sa i fac. Vreau si eu poze si nume de produse pentru parul cret!

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiCapruiX a răspuns:

Buna poti sa incerci sa il prinzi in coada de cal pentru ca este frumoas si clasica. Poy ca produse poti incerca o masca pentru parul cret de la elseve care il hraneste si ii da luciu. Sper ca te-am ajutat. fundita? PwP