| 1Q a întrebat:

De aproape o săptămână ma simt trist fara motiv, pur pur și simplu am o melancolie si nu gasesc nici un motiv pentru care sa fiu trist, cei care atibtrecut prin asa ceva stiti si ce ar trebuiel sa fac?

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, vorbeste cu un prieten sau cu cineva din familie, urmareste un film de comedie sau iesi la o plimbare cu prietena/prietenul tau, vorbiti despre un subiect amuzant sau interesant. In felul asta vei scapa de sentimentul de tristete si singuratate

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Crede-mă că şi eu sunt exact într-o stare asemănătoare din când în când. Nu te îngrijora, pentru că fiecare avem astfel de perioade în viaţa noastră. Consider că este ceva absolut normal.
Dacă nu ai chef să ieşi cu un prieten, uită-te la un serial sau la un film.
Te vei simţii mai bine peste câteva zile, o să vezi.
Succes!

| ThePuffy a răspuns:

Mdeaaa... me too. Am astfel de stari, uita-te la un film/serial, sau daca nu iesi cu un prieten. Eu urmaresc un serial, si cand am o stare de tristete, mai ma uit la un episod. Sau pur si simplu, astepti sa treaca. Toate cele bune! ^_^ happy

| Annaa05 a răspuns:

Buna!
Si eu sunt in aceeasi situatie cu tine.Cel ma bine e sa petreci timpul alaturi de prietenii tai, sa iesi afara sau daca nu ai chef sa iesi sa te distrezi poti sa stai sa te uiti la un film sau sa te joci pe calculator.Asculta muzica care sa iti ridice moralul.Sau daca ai o persoana in care ai foarte mare incredere poti sa vorbesti cu ea despre tot ce simti.
Bafta!