| v_6457 a întrebat:

De-blochez telefoane gratis prin intermediul IMEI-ului, pot de-bloca aceste modele:LG-Unele modele, Sony-Majoritatea, NEC-Majoritatea, Samsung-Unele modele, scrie-ti aici IMEI-ul si model-ul telefon-ului.Noroc!

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Ma intreb cum „de-blochezi" telefoanele,cand nici nu stii cum se scrie corect cuvantul...

later edit:mda, pai cum zici si tu „perfectiune nu exista" happy

ps:btw, sunt fata happy
ps2:nu am vrut sa te enervez.sorry

| v_6457 explică (pentru MasterOfDisaster):

Domnule perfect,"sti" ca ai facut o greseala de tipar?, daca vrei sa faci un bine cuiva nu e bine, exista o zicala romaneasca facerea de bine dauneaza grav sanatati.

| v_6457 explică:

Cu un software, cat despre "de-blochez" perfectiune nu exista, eu sunt bun la o materie dvs. la alta materie.Noroc!

| Sipos_Mircea_1972 a răspuns:

Platesc bine sa pot bloca sau localiza un telefon LG OPTIMUS L5 care mi-a fost furat