| DarkLoveRose a întrebat:

Am un Samsung galaxy S5 și am băgat în el un card de memorie. După ce am băgat cardul în telefon, scria sa blochez telefonul cu parola. (Nu cu model, pin, amprenta, etc) Doar cu parola pentru ca se considera cea mai crescuta siguranță. După ce am introdus un cod, toate celelalte modele de blocare gen amprenta, pin, etc s-au blocat într-un fel și nu le mai puteam folosi. Am crezut ca este doar pentru ca aveam cardul în telefon. După câteva saptamani, am scos cardul din telefon, dar tot nu pot bloca telefonul decât decât cu parola... nici măcar fără parola nu îl pot lasa. DECÂT CU PAROLA! Întrebarea mea este: cum pot reveni la obținute de dinainte și sa pot folosi oricare tip de blicare? Va rog ajutati-ma. Dau fundă!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu dai setari din fabrica?

| DarkLoveRose explică (pentru Aasdfghj):

Dacă revin la setările din fabrica, șterg tot și nu vreau. :/