| anonim_4396 a întrebat:

De cam 2 saptamani m-am despartit de prietena, dar am ramas prieteni bun, pot zice. Pana alaleteiri seara cand ne-am certat rau. Eu ii ziceam ca are creier de nuca ea "creier de nuca are mama ta" rolling on the floor)). Dar cu toate astea, tot am continuat sa vorbim. Ma iubeste, o iubesc love struck. Cum sa ma impac cu ea?

2 răspunsuri:
| Mademoiselle18 a răspuns:

Pai gandeste-te de ce v-ati despartit in primul rand. Daca relatia s-a terminat din cauza ta cere-i iertare si spune-i ce simti, daca relatia s-a terminat din cauza ei spune-i ca esti dispus sa treci peste pentru ca inca ai sentimente pentru eahappy Sper ca te-am ajutat.

| GiaNina29 a răspuns:

Incerci sa vorbesti cu ea, sa ii spui ca sentimentele tale pentru ea nu s-au terminathappy, ca nu s-au risipit in vant si ca dragostea pentru ea te patrunde inca in inima. Incearca sa o convingi ca esti cel mai bun pentru ea, sa ii zici ca ea ii singura pe care o vreihappy. Spune-i/ Dovedeste-i o ca iubesti.