| isabellle a întrebat:

De cand mi-am facut o prietena noua, prietena mea, cea mai buna, se supara mereu pe mine. si intr-un fel... e invidioasa [ ca si prietena mea cea noua, de altfel]. m-am saturat de certuri si de barfele astea, deoarece fiecare se barfesc la mine sad eu nu stiu ce sa fac, cum sa ma mai impart. sunt cu moralul la pamant, deoarece nici una nu vrea sa stea cu cealalta, iar eu nu vreau sa pierd pe niciuna, le-am explicat de o mie de ori, dar e in zadar. simt ca nu mai am prieteni adevarati, nu mai am cu cine sa vorbesc. de accea am apelat la voi. ce sa fac? :l:l eu chiar nu mai stiu. promit funda!

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic sa va adunati toate 3, si sa le spui direct care e problema ta, si ca ar trebui sa fiti prietene toate trei, stii, viata e prea scurta, si chiar merita traita, de ce atata ura, barfa, si rautate, spune-le ca nu merita, crede-ma.

1 răspuns:
| Ana-Maria_Popescu_1990 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, dar eu eram bf-ul unei fete si sa fr /iend cu o colega de la gradi care a venit inta 5 cu un transef se scapa greu de asta, s-ar putea chiar ca niciuna sa nu-t fie friend fiindca un prieten tolereaza