| anonim_1888 a întrebat:

Salut ma numesc Catalin si am auzit ca acest topic este foarte bun asa ca trec la subiect.Eu sunt clasa a 6 a si am o colega frumusica care imi place de ea si nu stiu daca si ea ma place dar tot timpul se uita la mine si zambeste si incearca sa porneasca o disctie. Ce spuneti daca as incerca sa o iau in brate si sa o intreb diferite lucruri, cum ar fi Ce faci? si alte chestii.Va rog dati-mi cateva idei cum sa o cuceresc.Va multumesc!

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

S-ar putea sa te placa si ea.pai daca ea iti zambeste zambeste'i si tu. oricum pare destul de curajoasa fatawinking. daca intra in discutie cu tine. eu zis sa incerci si tu sa povestesti mai mult cu ea si sa stai mai mult in preajma ei. deocamdata nu o lua in brate ca s-ar putea speriahee heewinking. poveste mai mult cu ea. daca are nevoie de ajutor ceva. ajut'o, mai povestiti pe mess. daca are net,winking .incearca sa fii mai comunicativwinking si daca si ea face la fel ii clar ca ii place de tine. si cine stie poate iese ceva ceva laughingwinking

| monyk a răspuns:

Buna, ap eu cred ca si ea te place daca spui ca iti zambeste si porneste o discutie cu tine, asa sa faci, sa o intrebi ce face, intra in vorba cu ea, vb frumos cu ea, zambeste-i si tu, stai in preajma ei, ajut-o daca are nevoie de ceva.fi alaturi de ea, porneste si tu diferite discutii cu ea, intereseaza-te de ea ce si cum, apoi daca vezi ca si ea iti raspunde la fel inseamna ca ai noroc!

| robby212 a răspuns:

Ai ceva cu luatu in brate, parca mai inainte te numeai George.Ma gandeam ca esti coleg cu mine.DA EU NU-S PE a 6 -a, v 5... mi-a pus tampitu ala de robot ca am vreo adica prea multe puncte de suspensie, am sters vreo 4 exact, din 2 locuri...