| anonim_4396 a întrebat:

De cateva ore mi se declanseaza antivirusu (symantec antivirus)si imi zice cum ca as avea un virus adware ezula sau adware. ADH am sters virusi i-am dat sa scaneze dar din cand in cand ma mai avertizeaza a avut cineva asa ceva, ce fel de virus este, e ceva periculos cine imi explica promit fundita.

3 răspunsuri:
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Am avut acel virus de care spui tu alex mi-am reinstalat calculatorul si totul a fost ok.

| OOodesOOo a răspuns:

E ceva obisnut ...virusii sunt foarte puternici, iar antivirusul nu mai face fata. trebuie sati schimbi windows-us e simplu totusi nu lasa pe oricine sa til instaleze {funditabatting eyelashes]

| Alexandrup a răspuns:

Virusul asta nu e asa puternic dar cand iti apare calul troian nu exista decat o singura solutie:arunca calculatorul la gunoi