| gyuu a întrebat:

De cateva zile am inceput sa merg la sala de fitness.eu nu mananc deloc toata ziua decat dupa ce vin de la sala un bol cu fulgi fitness si lapte de 1, 5. vreau si sa slabesc am 56 de kg si 1. 65 inaltime dar nici nu am pofta de mancare.am o intrebare cum e bine sa mananc acei fulgi inainte sa merg la sala sau dupa ce vin de la sala?(pentru a nu ma ingrasa)big grinmersi:*

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Esti foarte bine asa de ce sa ma slabesti?

Poti merge linistita la fitness si mananca regulat e foarte sanatos, dar nu vad de ce trebuie sa mai slabesti? Vrei sa ajungi asa:

http://darkhyatt.unblog.fr/files/2007/08/normalb47134910dj7.jpg

| Evaa a răspuns:

Inainte de a merge la sala.

| Deby' a răspuns:

Depinde la ce ora vii de la salahappy
dar Mai bine mananci acei fulgi dimineata! E mult mai bine si oricum micul dejun e cea mai importanta masa a zilei. Si nu manca dupa 6. Oricum daca vrei sa slabesti inseamna sa manci sanatos si sa faci sport nu sa flamanzesti, mancand un bol de fulgi pe zi!
Succeshappy!