| mittityka a întrebat:

De cateva zile mi-a venit menstruatia si colegi mei spun ca in clasa miroasa urat a p**** nespalata. eu am o fobie pentru curatenie si ma spal foarte des. din cauza mea ar putea sa fie mirosul? nu mi s-a mai intamplat niciodata!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tie ti se pare ca mirosi? Daca nu atunci clar nu de la tine nu vine mirosu, poate a mancat cineva ceva care mirosea urat si ei au zis asa la batjocora. Poate ca au zis asa ca au vrut sa te faca sa te simti nasol, nu se stiehappy ignora-i si gata:j.
P. S. colegii tai sunt cam nesimtitibig grin

| sceptic a răspuns:

La mine in clasa miroase ca in grajd, da ne incurajam, spunem ca miroase a levantitcahappy

| Ioanantonia a răspuns:

Nup. poate a mancat cineva a lotto.si daca este ce.nu te invinovateste nimeni

| SkyFly a răspuns:

Salut! In primul rand trebuie sa-ti zic faptul ca termenul fobie inseamna "frica/teama (de ceva)"... iar in contextul intrebarii tale nu e folosit corect, doar n-ai vrut sa zici ca ti-e frica de curatenie, nu?
In al doilea rand, probabil ca vor doar sa va supere, daca zici ca nu ai probleme atunci nu trebuie sa te simti tu ca fiind vinovata. Mergi prin clasa si iti vei da seama daca intr-adevar miroase a ceva sau nu si daca da...probabil ca iti vei da seama daca e de la tine sau nu. In principiu nu ar trebui sa vina de la tine mirosul daca zici ca faci baie.
Pa, pa happy