| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile stau in casa,nu fac nimic, nu am stare sunt agitat tot timpul.Care ar putea fi cauza? Dau Funda!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prea multă leneveală.Fii activă! Ieşi cu prieteni cu vecini la săniuşi la bugărit.La mulţi ani!

| TestPetrut a răspuns:

Mai bine fa exercitii de genul incerca sa stai in maini sau sa faci flipul sau alerga la sala ceva nu sta degeabawinking

| LolaLollita a răspuns:

Raspunsul se afla chiar in intrebarea ta. Stai in casa de cateva zile si nu faci nimic. E normal sa fi agitat, din moment ce nu faci nimic sa iti consumi energia.

| BllaBlla a răspuns:

Mai iesi pe afara cu prieteniwinking