| Denis777 a întrebat:

Pai la inceputul saptamanii am avut ceva probleme cu politia,cu parintii si s-au hotarat sa ma trimita la tara,faza nasoala e ca de cateva zile am o stare ciudata sunt un pic nervos, agitat si un pic suparat aveti ceva sfaturi pentru mine, cum as putea iesi di aceasta stare?

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Respira adanc, mediteaza asupra prostiilor care le-ai facut si asupra consecintelor. Apoi accepta pedeapsa pedeapsa asa cum este si realizeaza ca o meriti ba chiar fi bucuros ca nu este mai rau.De nervi scapi si daca mergi undeva in natura si incerci sa te bucuri de peisaj..sa mirosi trandafirii.Cum esti la tara probabil ca ai destula natura prin jur.Bafta!